Zamień PDF na Word bez stresu!

Parę słów wstępu

Czy kiedykolwiek mieliście problem z edytowaniem pliku PDF? Czy zdarzyło Wam się znaleźć ciekawy tekst w formacie PDF, ale niestety nie mogliście swobodnie wprowadzać w nim zmian? Nie martwcie się, nie jesteście sami! Na szczęście istnieje proste rozwiązanie tego problemu, które dziś chcemy Wam przedstawić.

W tym poradniku dowiemy się, jak w kilku prostych krokach zamienić plik PDF na format doc, czyli popularny Microsoft Word. Dzięki temu otrzymacie możliwość edytowania dokumentu w najbardziej znanej aplikacji do przetwarzania tekstu. Niezależnie od tego, czy potrzebujecie dodać lub usunąć tekst, zamienić formatowanie, czy też zaktualizować zawartość, po przeczytaniu tego poradnika staniecie się ekspertami w konwersji plików PDF na Word.

Gotowi na naukę? Wspaniale! Przejdźmy więc do pierwszego kroku, który zaprowadzi Was do sukcesu.

Krok 1: Przejście na stronę

Otwieramy naszą przeglądarkę (obojętne na jakiej pracujesz) i przechodzimy na stronę:

https://www.ilovepdf.com/pl/pdf-do-word

Po otworzeniu strony klikamy na przycisk Wybierz plik PDF.

Krok 2: Wskazujemy plik

W tym kroku wybieramy plik PDF z naszego dysku który chcemy przerobić na WORD (docx) i dajemy Otwórz.

Krok 3: Konwertowanie

Jeżeli plik zostanie przesłany prawidłowo na serwer, zobaczymy jego miniaturę i klikamy Konwertuj do WORD.

Krok 4: Pobieranie

Plik zostanie przetworzony na format docx (czyli WORDA) i automatycznie pobrany, jeżeli pobieranie nie nastąpi automatycznie kliknij Pobierz WORD.

Krok 5: Otwieranie dokumentu

Domyślnie pliki zapisywane są w folderze Pobrane (tam gdzie wszystko co pobieramy z Internetu), chyba że masz ustawioną inną ścieżkę do pobierania plików.

Gratulacje właśnie samodzielnie stworzyłeś/łaś plik WORDA z PDF.

Zachęcam do zapisania się na newsletter, będę informował Cię na bieżąco o nowych poradnikach i promocjach, oraz do odwiedzenia i zaobserwowania moich kanałów na Facebooku i Instagramie.

Jeżeli masz jakiś pomysł na poradnik który by Ci pomógł zapraszam do kontaktu, postaram się sprostać wyzwaniu.

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą i chciałbyś skorzystać z moich usług zapraszam do kontaktu, a jeżeli nie to i tak cieszę się że mogłem Ci pomóc.

Scroll to Top