Aktualizacja Windows 11 w parę kroków!

Jak było o Windows 10 to musi być też o Windows 11, troszkę ta kwestia pod względem wizualnym inaczej wygląda więc pokaże w kilku prostych krokach jak to na szybko ogarnąć.

Jeżeli chcesz poczytać po co są potrzebne aktualizacje zapraszam do artykułu:


Aktualizacja Windows 10 w parę kroków!

Krok 1: Wejdź w ustawienia

Klikamy następująco:

  1. Znaczek Windowsa (pradawnie zwany menu start).
  2. Ikonkę ustawienia

Krok 2: Windows Update

W noto otwartym oknie wybieramy opcję Windows Update

Krok 3: Sprawdź aktualizacje

Klikamy przycisk Sprawdź aktualizacje i czekamy chwilę aż system sprawdzi czy są jakieś nowe aktualizacje, jak będą instalacja nastąpi automatycznie i po zakończeniu może ukazać się komunikat o ponownym uruchomieniu systemu.

Krok 4: Opcje zaawansowane

Jak śledzisz moje poradniki, w Windows 10 było coś takiego jak aktualizacje opcjonalne (gdzie znajdywały się między innymi aktualizacje sterowników itp.), w Windows 11 zostało to ukryte w podmenu Opcje zaawansowane.

Krok 5: Aktualizacje opcjonalne

W polu Opcje dodatkowe, mamy podmenu Aktualizacje opcjonalne, jeżeli dla naszego komputera/laptopa pojawi się jakiś nowy sterownik (odpowiadający za kartę graficzną, dźwiękową, chipset itp.) to na 99% się tu pojawi i po kliknięciu będzie można go zainstalować.

Zachęcam do zapisania się na newsletter, będę informował Cię na bieżąco o nowych poradnikach i promocjach, oraz do odwiedzenia i zaobserwowania moich kanałów na Facebooku i Instagramie.

Jeżeli masz jakiś pomysł na poradnik który by Ci pomógł zapraszam do kontaktu, postaram się sprostać wyzwaniu.

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą i chciałbyś skorzystać z moich usług zapraszam do kontaktu, a jeżeli nie to i tak cieszę się że mogłem Ci pomóc.

Scroll to Top